هزینه جرثقیل یدک کش در تصادفات

هزینه جرثقیل یدک کش در تصادفات چگونه است؟

میزان هزینه جرثقیل یدک کش در تصادفات خودرو تصادفی با توجه به خودرو های متنوع تعیین می شود، برای مثال خودرو های تیپ A که خودروهای سنگین وزن و خودرو های شاسی بلند می باشند نسبت به خودرو های تیپ B،C که به ترتیب خودرو های کم وزن و سبک محسوب می شوند در تعیین قیمت بکسل و یدک با یکدیگر تفاوت هایی دارند و همچنین به غیر از نوع خودرو تعرفه، هزینه جرثقیل به عواملی مثل نوع سرویس درخواستی، اجاره یدک کش در داخل و یا خارج از شهر و میزان مسافت طی شده توسط یدک کش مربوط می شود.

در تصادفات رانندگی هزینه جرثقیل و خودروبر به عهده کیست؟

هزینه حمل خودروهای توقیفی و تصادفی و هزینه کمک جرثقیل دکلدار، سنگین و نیمه سنگین، جابه جایی خودروهای واژگون شده و بارگیری خودروهایی که از ارتفاع سقوط کرده اند بر اساس نرخ نامه مصوب هیأت محترم وزیران به شماره 49702/ت50754ه مورخ 21/04/94 و اصلاحات بعدی آن محاسبه و از مشتری دریافت می شود.

این پوشش در تعهد شرکت های بیمه نیست و فقط غرامت هزینه ایاب و ذهاب در طول مدتی که خودرو شما در تعمیرگاه است، تامین میشود. این پوشش جزو پوشش های اضافه در بیمه های بدنه بوده و در تعهد بیمه ثالث نبوده و باید اشاره کنیم که هزینه حمل جرثقیل و پارکینگ برعهده مقصر حادثه بوده، ولی می توان برای انجام آن توافقاتی انجام داد.

هزینه جرثقیل یدک کش در تصادفات چگونه محاسبه میشود

خودروبرها نوع دارند که بر اساس نوع نیاز شما، خودروبر پارس آن را در اختیار شما قرار می دهد:

۱ – خوردروبر های تکی

خودروبرهای تکی معمولا برای حمل یک عدد خودرو از نقطه ای به نقطه دیگر استفاده می شود

۲ – تریلی خودروبر

از تریلی خودروبر برای حمل تعداد زیادی خودرو استفاده می شود. با توجه به تعداد خودروهایی که نیاز به حمل آن ها داریم می توانیم  نوع تریلی مورد نظر را انتخاب کنیم.

فرق یدک کش با خودروبر چیست؟

نوع جدیدی از وسایل مربوط به حمل و نقل خودرو،  خودرو بر مکانیزه است که فرق های بسیاری با خودروبر های معمولی که بیشتر  در گوشه و کنار شهر دیده می شود دارد و فرق آن ها این است که خودروبر مکانیزه امکان زاویه کفی حمل بار بر اساس وضعیت جاده و هم چنین نیاز راننده به صورت اتوماتیک و با استفاده از جک های هیدرولیکی را داراست.

خودروبر دارای کسی است که خودرو شما را بر روی آن سوار کرده و سپس به سمت مقصد حمل میکند، اما یدک کش با کمک زنجیر و یا سیم بکسل خودروی شما را به انتهای قلاب خودرو یدک کش متصل کرده و تا مقصد به دنبال خود میکشد. با این اوصاف متوجه می شویم که برای هر جابجایی خودرو استفاده از خودرو بر نسبت به یدک کش امنیت بیشتری دارد.

خودروبر تبریز چه خدماتی را ارائه می دهد ؟

ما علاوه بر خودرو بر کفی متحرک و جرثقیل حمل خودرو تصادفی و غیر تصادفی  با کمک جدید ترین ابزار آلات و تجهیزات و مستقر در محل مورد نظر در سریع ترین زمان ممکن و با به صرفه ترین قیمت ها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم. بعضی از خدمات ما شامل این موارد می شود:

  • بکسل و جابجایی خودرو به محل مورد نظر
  • تنظیم باد چرخ های خودرو برای صرف سوخت کمتر
  • ارائه خدمات و تعمیر سیار توسط مکانیک متخصص در هر نقطه شهر
  • جابجایی انواع خودروهای صفر کیلومتر تا کارکرده با بیمه و بارنامه
  • بهترین تجهیزات خوردوبر و جرثقیل، مثل کفی خودرو بر و یدک کش

حمل خودرو های تصادفی، نیاز به کارشناسان مربوطه دارد. گاهی آسیب هایی در زمان حمل و یا بلند کردن خودرو واژگون شده توسط جرثقیل، رخ می دهد و بیشتر از آسیب تصادف می باشد. دارا بودن از ابزار مناسب و مهارت کافی و جرثقیل خوب جزو ملزوماتی محسوب می شود که برای حمل خودرو تصادفی به آن نیاز داریم.

حمل خودرو تصادفی و صفر کیلومتر و کارکرده

خودروبر تبریز انواع خودرو ها را با کمترین نرخ کرایه از تمامی نقاط تهران به دیگر نقاط کشور ارسال می کند. حمل خودرو تصادفی و صفر کیلومتر به شکل تخصصی و ارزان از کلیه نقاط  تبریزانجام می شود و شما می توانید در سریع ترین زمان ممکن با کمک خودروبر، خودرو و وسیله نقلیه خود را به دیگر نقاط کشور بفرستید.

  1. جابجایی خودروهای صفر
  2. جابجایی خودروهای تصادفی
  3. جابجایی خودروهای کارکرده
  4. جابجایی خودرو با خودروبر تکی و تریلی

ما خدمات حمل و نقل خودرو را در کمترین زمان با بهترین بیمه نامه برعهده می گیریم و همین نکته موجب جلب رضایت بالای صاحبین خودروها شده است. در صورت نیاز به خدمات خودروبر، می توانید به صورت شبانه روزی با شماره خودروبر  تماس گرفته و جرثقیل مناسب برای خودرو شما ارسال شود. اشاره کنیم هزینه های حمل بر اساس تعرفه عمومی جرثقیل ها محاسبه شده و در صورت نیاز به دریافت هزینه آن می توانید با شماره تماس ذکر شده تماس بگیرید میتوانید  جهت هزینه جرثقیل یدک کش در تصادفات با ما در ارتباط باشید.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 0 میانگین: 0]

همه نوشته ها

هزینه جرثقیل یدک کش در تصادفات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امداد فوری 24 ساعته