خودروبر ارومیه،امدادخودرو وشماره خودروبر ارومیه

حمل خودروهای سنگین وزن در ایران توسط خودروبر تبریز


خودروبر ارومیه،امدادخودرو وشماره خودرو برارومیه در هنگام خرابی و حمل خودرو به مکانیکی درشهر ارومیه در خدمت همه همشهریان عزیز می باشد. اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر ارومیه واطراف آن خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در ارومیه دارید می توانید با شماره خودروبر در تبریز  تماس بگیرید.

اگر خودروی شما به هر دلیلی در شهر خراب شده است یا نیاز به حمل خودرو در  ارومیه دارید می توانید با شماره خودروبر تبریز تماس بگیرید. تا در سریعترین زمان ممکن کادر مجرب خودروبر تبریز خودشان را به شما برسانند و مشکل شما را رفع کنند. اگر خودرو شما نیاز به مکانیکی داشته باشد کار خودروبر تبریز خودرو شما را به نزدیک ترین مکانیکی در تبریز یا ارومیه منتقل می کنند.

خودروبر ارومیه

خودروبر تبریز که به آن امداد خودرو تبریز نیز گفته می‌شود، در واقع تجهیزات مدرنی برای حمل خودرو است که می‌تواند به خوبی ایمنی خودرو را تامین کند. کامیونت ها به دلیل قدرتی که برای حمل بار و خودرو دارند برای خودروبر ها مناسب هستند. خودروبرها برای حمل خودرو به هنگام خرابی، تحویل، جابه جایی و … استفاده می‌شوند. خودروبرها دارای انواع مختلفی هستند و هر یک از آن‌ها کاربردهای خاص خودشان را دارند.

شماره خودروبر ارومیه

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در تبریزوارومیه است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند. در ادامه به انواع مختلف ماشین حمل خودرو در شهر ارومیه اشاره می‌شود تا در صورت نیاز بدانید برای چه نوع خودروبری با شماره خودروبر تبریز تماس بگیرید.

خودروبر تکی

خودروبرهای تکی که معمولا پشت کامیونت‌ها متصل می‌شوند یک از انواع ماشین الات در شهر ارومیه می باشند، که برای حمل تنها یک خودرو طراحی شده‌اند. این نوع خودروبرها را معمولا در مسافرت‌های بین شهری و کوتاه استفاده می‌کنند و به آن خودروبر کامیونت در تبریز نیز گفته می‌شود.

تریلر حمل خودرو ارومیه

تریلری خودروبر معمولا مورد استفاده خودرو سازان قرار می‌گیرد و از آن برای رساندن خودرو به دست مشتریان خود استفاده می‌شود. این نوع ماشین حمل خودرو می‌تواند از 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان حمل کند.

خودروبر هیدرولیک

خودروبر هیدرولیک یکی از انواع امداد خودرو در ارومیه است که به دلیل امکانات و تجهیزات هیدرولیکی که دارد، امکان پیاده و سوار کردن خودروها در آن‌ها راحت تر است. این نوع خودروبر نیز در اختیار شرکت خودروبر تبریز قرار دارد.

خودروبر کابین

خودروبر کابین یکی از انواع خودروبر در جهان می باشد که در آن خودرو درون کابین و محفظه قرار داده می شود و به این ترتیب ایمنی بیشتری را برای خودرو فراهم می کند. این نوع خودرو بر در ایران وجود ندارد.

کاربردهای خودروبر تبریز چیست؟

خودرو بر تبریز آماده است تا در مواردی که در زیر اشاره می شود به همشریان عزیز خدمت رسانی کند و در رفع مشکلات یاری رساند برای هر یک از موارد زیر می توانید با شماره خودروبر تبریز تماس بگیرید.

  • حمل خودروهای مسابقه ای در ارومیه وتبریز
  • حمل خودرو به مکانیکی در ارومیه
  • حمل و نقل خودروهای تصادفی در ارومیه
  • حمل تجهیزات و ماشین آلات کشاورزی
  • جابجایی خودروهای گران قیمت و لوکس
  • حمل و نقل خودروهای صفر و پلاک نخورده از نمایندگی ها
  • حمل خودروهای فرسوده و قدیمی
  • حمل خودروهای وارداتی و خارجی

قیمت حمل خودرو ارومیه

یکی از مهترین نکاتی که هنگام درخواست امداد خودرو تبریز باید در نظر داشته باشید قیمت و هزینه های حمل خودرو به مقصد شما می باشد. برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

اما به طور کلی این نرخ از نرخ نامه مصوب سال 1401 پیروی می کند که برای حمل خودرو در حالت پایه بین 93 هزار الی 700 هزار تومان برای 1 کیلومتر جابه جایی است و بعد از آن به ازای هر کلیومتر معمولا عدد ثابتی به این هزینه اضافه می شود که حدود 15 الی 30 هزار تومان برای انواع خودرو و نوع مسیر متفاوت است.

بهترین خودروبر در ارومیه کدام است؟

یک خودروبر خوب ارومیه یا برترین خودروبر ارومیه معمولا ویژگی هایی باید داشته باشد که در زیر به چند تا از اونها اشاره می کنیم:

1- دارای سابقه و کادر باتجربه

2- هزینه های مناسب و اصولی

3- فعالیت در تمام ساعات شبانه روز

4- بیمه نامه و ضمانت حمل خودرو

5- بروز بودن تجهیزات حمل خودرو ارومیه

6- نگهداری مناسب و امنیت خودرو

7- سرعت انتقال خودرو به مقصد مشتری

توجه به این نکات می تواند شما را در انتخاب شرکت خودروبر راهنمایی کند.

رسالت خودروبر تبریز در ارومیه

شرکت خودروبر تبریز با بیش از 25 سال سابقه فعالیت درخشان در شهر های مختلف ایران از جمله ارومیه,تبریز,مرند,زنجان,تهران,اصفهان و خدمات رسانی در انواع حمل خودرو و امداد خودرو همواره تلاش کرده است تا مشتریان خود را راضی نگهدارد و از بهترین تجهیزات خودروبری و حمل خودرو استفاده کند تا مشتریان بهترین کیفیت را در کنار نازلترین قیمت تجربه کنند.

خودروبر ارومیه،امدادخودرو وشماره خودرو برارومیه به صورت شبانه روزی در شهر ارومیه وکلیه شهرها وامداد خودرو سهند  با بیش از 40 نفر کادر مجرب و با تجربه در حمل خودرو در خدمت همه هموطنان عزیر می باشد در هر زمان از شبانه روز می توانید با شماره خودرو 09143079741 تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]

خودرو برهمه نوشته ها

جرثقیل ارومیهحمل ماشین ارومیهخودرو بر در ارومیهخودروبر در تبریزخودروبر در تهرانشماره امدادخودرو ارومیهشماره یدک کش ارومیهقیمت یدک کش خودرو در اورمیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امداد فوری 24 ساعته