حمل خودروهای ایرانی

حمل خودروهای ایرانی توسط خودروبرتبریز

حمل وجابه جایی خودروهای ایرانی را از بعدهای مختلفی میتوان مورد بررسی قرارداد.استفاده از خودروبرها یکی از ابتکارهای نوین برای جابه جایی خودروها میباشد که امروزه در بین خودروداران ترند شده.بهره گیری از این وسیله ها در مقایسه با جرثقیل ها از جهات مختلف  خودروبرکفی  از امنیت به مراتب بالاتری برخوردار است.برای حمل اتومبیل های ایرانی از خودروبرها  مختلفی متناسب به ماشین استفاده میشود.

  1. خودروبرهای تکی

  2. خودروبرهای خودرو

دو مدل از کاربردی ترین خودروبرها میباشد.معمولا کمپانی های خودرو سازی برای انتقال ماشین از تریلی های خودروبر استفاده میکنند چرا که 6الی 8 ماشین را به صورت همزمان قابل انتقال دارد.با توجه به وزن زیادی که خودرو ها دارند برای انتقال آن ها باید از ماشین هایی استفاده گردد که نیروی زیادی داشته باشد.خودروهای یدک کش باتوان زیاد وبالایی که دارند امکان جا بهجایی خودروهایی با وزنهای بیشتر از دوتن را خواهد داشت.

خودروبر تبریز چه خدماتی را به مشتریان خود  ارائه می کند ؟

خودروبر تبریز باتوجه به پیشرفت فناوری وتکنولوژی نیاز به خودرو و وسایل نقلیه روز به روز در میان مردم در حال افزایش است.جابه جایی انواع خودروها نیز یکی از فعالیت های ضروری است که باید به انجام برسد.از آن جایی که حمل خودرو فعالیتی فوق العاده تخصصی است،احتیاج به وسایل وتجهیزات اختصاصی دارد.متاسفانه در صنف خودروبر خیلی از افراد ادعا دارند که میتوانند خودروها را انتقال بدهند ولی این کار به دست افراد آماتور ومبتدی سپرده میشود که درنهایت منجر به اسیب رساندن به خودروهای شما خواهد شد.ما در خودروبر تبریز(khodrobar.com)  با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات خودروبری وناوگان آماده ارائه خدمات خود به مشتریان عزیز هستیم.با تماس با شماره های موجود در سایت خودروبر تبریز مینوانید نسبت به استعلام قیمت اقدام فرمایید.

امداد خودرو تبریز

ممکن است یه سفر طولانی مدت لذت بخش همراه با خانواده برنامه ریزی کردید یا بعد از یک روز سخت کاری در راه برگشت به خانه زمانی که اصلا فکرشو نمی کنید ماشینتان دچار مشکل فنی یا خدایی نکرده حادثه شود یا یک خودرو گران قیمت و لوکس خریداری کردید و تمایل ندارید باهاش رانندگی کنید و هزاران دلیل دیگر که در استفاده از خودرویتان نیاز به یک همراه دائمی ، مطمئن و در حین حال 24 ساعته دارید. خودروبر تبریز با ارائه خدمات امداد خودرو در تبریز و تک تک استان ها و شهرستان های کشورمان آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. امداد خودرو تبریز با داشتن کفی های یدک کش در تبریز و کل استان ها و شهرستان های کشور آماده حمل خودروی شما به سراسر کشور با تضمین امنیت و کیفیت و بیمه نامه معتبر میباشد. سابقه ی درخشان و چندین ساله ما و تضمین خدمات امداد خودرو تبریز این اطمینان را به شما میدهد که با یک تلفن از انواع خدمات ما بهره مند شوید. فرقی ندارد ماشینتان دچار حادثه شده باشد یا خراب شده باشد فقط با یک تلفن به شماره 24 ساعته ما در کمترین زمان ممکن مشکل خودرا رفع شده بدانید. پشتبانی 24 ساعته ما خیال شمارا از هر لحاظ آسوده میکند به طوریکه توصیه میشود شماره امداد خودرو تبریز ۰۹۳۵۲۸۹۹۴۱۰ – ۰۹۱۴۳۰۷۹۷۴۱ در تلفن همراه ذخیره کنید و برای اطمینان بر روی یک کاغد یادداشت کنید و در خودروی خود نگه دارید که حادثه و اتفاق و اصلا خبر نمی دهد و با این کار در زمان بحرانی کمترین استرس و ناراحتی را داشته باشید.

ما در گوگل مپ

امداد فوری 24 ساعته