امداد خودرو در تبریز

امداد خودرو در تبریز

ممکن است یه سفر طولانی مدت لذت بخش همراه با خانواده برنامه ریزی کردید یا بعد از یک روز سخت کاری در راه برگشت به خانه زمانی که اصلا فکرشو نمی کنید ماشینتان دچار مشکل فنی یا خدایی نکرده حادثه شود یا یک خودرو گران قیمت و لوکس خریداری کردید و تمایل ندارید باهاش رانندگی کنید و هزاران دلیل دیگر که در استفاده از خودرویتان نیاز به یک همراه دائمی ، مطمئن و در حین حال 24 ساعته دارید. خودروبر تبریز با ارائه خدمات امداد خودرو در تبریز و تک تک استان ها و شهرستان های کشورمان آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشد. امداد خودرو تبریز با داشتن کفی های یدک کش در تبریز و کل استان ها و شهرستان های کشور آماده حمل خودروی شما به سراسر کشور با تضمین امنیت و کیفیت و بیمه نامه معتبر میباشد. سابقه ی درخشان و چندین ساله ما و تضمین خدمات امداد خودرو تبریز این اطمینان را به شما میدهد که با یک تلفن از انواع خدمات ما بهره مند شوید. فرقی ندارد ماشینتان دچار حادثه شده باشد یا خراب شده باشد فقط با یک تلفن به شماره 24 ساعته ما در کمترین زمان ممکن مشکل خودرا رفع شده بدانید. پشتبانی 24 ساعته ما خیال شمارا از هر لحاظ آسوده میکند به طوریکه توصیه میشود شماره امداد خودرو تبریز ۰۹۳۵۲۸۹۹۴۱۰ – ۰۹۱۴۳۰۷۹۷۴۱ در تلفن همراه ذخیره کنید و برای اطمینان بر روی یک کاغد یادداشت کنید و در خودروی خود نگه دارید که حادثه و اتفاق و اصلا خبر نمی دهد و با این کار در زمان بحرانی کمترین استرس و ناراحتی را داشته باشید.

ما در گوگل مپ

 

امداد خودرو در تبریز با داشتن نیسان چرخ گیر ، کفی خودرو سوار ، جرثقیل نیسان ،کفی دکل دار و سوارکش های هشت و شش تایی آماده حمل خودرو شما در سراسر کشور می باشد. در صورت نیازبه  انواع خدمات خودرو نظیر تعمیر ، تامین قطعات و رفع انواع ایرادات خودرو در محل توسط متخصصان مجرب ما انجام میشود.

 

در زندگی امروز ما استفاده از وسیله نقیله به بخشی جدانشدنی از زندگی ما مبدل شده و این وسیله مانند هرچیزی دچار مشکل و خرابی به دلیل عدم توجه یا اتمام عمر میشود اینجاست که ما در کنار شما عزیزان میباشد به طور 24 ساعته در خدمت شما عزیزان می باشم . خدمات انجام کارهای مکانیکی مانند تعویض سیم کلاج ، رفع مشکلات برقی انواع خودرو ، حمل ایمن انواع خودروی صفر و دچار حادثه شده به تمام مراکز استان با نزلترین قیمت به صورت بیست و چهار ساعته کافیست با امداد خودرو در تبریز تماس بگیرید.  بعضی مواقع یک مشکل جزئی که به راحتی به دست تیم متخصص میتواند رفع شود زمان شمارا را از هر لحاظ حفظ میکند و هزینه های مشکل پیش امده را به حد اقل می رساند کافیست مارا انتخاب کنید. تماس بگیرید بیست و چهار ساعته کنارتان هستم.

 

با ما در تماس باشید : ۰۹۳۵۲۸۹۹۴۱۰ – ۰۹۱۴۳۰۷۹۷۴۱

خدمات و پشتیبانی ما در سراسر کشور می باشد و محل اصلی فعالیت خودرو بر تبریز در استان آذربایجان شرقی میباشد.

امداد فوری 24 ساعته